Company of Heroes 3 - Console Edition

Streszczenie ( Ilość)
×
Zniżka
Suma:

Sklep oparty na technologii firmy: XSOLLA

Klikając [Kasa] przejdziesz do sklepu Xsolla, którego właścicielem nie jest SEGA

Twój koszyk jest obecnie pusty

Hammer&Shield_KeyArt_4K_NoLogo

ZOBACZ NAJNOWSZY ZWIASTUN

Background

AKTUALIZACJE ZWIĄZANE Z ROZSZERZENIEM

Pakiet rozszerzający Hammer & Shield wprowadza dwie nowe grupy bojowe do gry wieloosobowej / Trybu współpracy / Potyczek jednoosobowych, całkowicie nową kompanię do Kampanii włoskiej, a także cztery pakiety przedmiotów zmiany wyglądu.

AMERYKAŃSKA WYSUNIĘTA KOMPANIA PIECHOTY

Ujmij w dłoń młot i zmiażdż nieprzyjacielskie pozycje obronne ogniem artyleryjskim, zanim przypuścisz na nie szturm elitarnymi oddziałami Rangersów, wyposażonych w między innymi Thompsony, miotacze ognia i BAR-y.

WŁOSKA NADBRZEŻNA GRUPA BOJOWA

Przełam napór nieprzyjaciela na własnych liniach obronnych. Utrzymaj je dzięki okopanym rezerwom włoskiej piechoty, silnym umocnieniom, punktom dowodzenia oraz niszczycielskiej artylerii w postaci Obice da 210/22.

BRYTYJSKA KOMPANIA POWIETRZNO-MORSKA - DO WYKORZYSTANIA W KAMPANII

Dzięki desantowym oddziałom komandosów, wsparciu z morza oraz mobilnej artylerii polowej, ta wszechstronna kompania otwiera nowe możliwości w ramach kampanii wyzwalania Włoch i zwalczania wojsk Osi.

WYGLĄD

Hammer & Shield zawiera także cztery pakiety zmiany wyglądu, pozwalające zmodyfikować wybrane jednostki każdej z armii. Krocz od zwycięstwa do zwycięstwa w naprawdę dobrym stylu.

Built for Console

Stworzona z myślą o konsolach

Company of Heroes 3 to II Wojna Światowa w najlepszym konsolowym ujęciu. Zaprojektowana z myślą o konsolach wraz z pełnym wsparciem kontrolera, dostosowanym interfejsem użytkownika i funkcjami, które umożliwiają użytkownikowi grę we własnym tempie, gra Company of Heroes 3 prezentuje w wersji na konsole PS5 i Xbox Series S oraz X wszystko, z czego słynie, czyli połączenie akcji, taktyki i strategii.

Tactical Pause

Pauza taktyczna

Idealnie skrojona na potrzeby użytkowników konsol, pełna taktyczna pauza pozwala wstrzymać rozgrywkę, rozeznać się w sytuacji, ustalić kolejność wykonywania rozkazów i rozpętać niszczycielskie i precyzyjne ataki.

Dynamiczna mapa kampanii

Turowa, dynamiczna mapa kampanii zapewnia ci czas, pozwala zaplanować swoje działania i wytyczyć sobie drogę ku zwycięstwu.

Kieruj zgrupowaniem amerykańskich i brytyjskich kompanii. Zarządzaj liniami zaopatrzeniowymi, ściągaj siły powietrzne i morskie, wykorzystuj lokalne siatki partyzanckie, rozbudowuj swoje wojska i sięgaj po wiele innych możliwości.

Stań do boju z siłami Państw Osi, by wyzwolić Półwysep Apeniński. Przed tobą legendarne bitwy, między innymi o Salerno, Anzio czy Monte Cassino.

Graj po swojemu

Operacja w Afryce Północnej

Stań na czele niesławnych Afrika Korps, nowej i niezwykle mobilnej, zmechanizowanej frakcji, by poprowadzić ją do walki w najsłynniejszych zmaganiach tego teatru działań, takich jak Bitwa o Tobruk, o El-Alamein i wiele innych.

Dynamiczna kampania we Włoszech

Nowa dynamiczna mapa kampanii zapewnia rozgrywkę w stylu piaskownicy, co umożliwia graczom prowadzenie wszelkich działań wojennych we Włoszech i podejmowanie decyzji strategicznych w niespotykany wcześniej sposób.​

Gra wieloosobowa

Ewolucja rozgrywki wieloosobowej; nowe mechaniki, nowe frakcje i więcej jednostek niż kiedykolwiek wcześniej! Zagraj w grupie maksymalnie czterech znajomych w trybie współpracy przeciwko SI, albo weź udział w ekscytujących starciach PvP w trybach od 1v1 do 4v4.

Tryb Współpracy kontra SI

Ściągnij znajomych i zastosuj swoje strategie przeciwko SI. Tocz wojnę od pustyń Afryki Północnej aż po wzgórza i senne miasteczka Włoch w trybie od 1 na 1 aż do 4 na 4.

Nowe mechaniki

Desant na pancerzu

Po raz pierwszy w dziejach serii piechota może być przewożona na pojazdach pancernych, co nadaje zupełnie nowe znaczenie koordynacji działań taktycznych

Nowe mechaniki

Przewaga wysokości

Wyżej położony teren zapewnia nowe możliwości w ramach rozgrywki opartej o wykorzystanie otoczenia, z której słynie nasza seria.​

Nowe mechaniki

Profile bocznych pancerzy

Pojazdy mają teraz profile bocznych pancerzy, które promują sprytną grę pozycyjną oraz inteligentne manewry oskrzydlające

Nowe mechaniki

Wieloosobowe Tryby Rywalizacji I Współpracy

Ewolucja rozgrywki wieloosobowej; nowe mechaniki, nowe frakcje i więcej jednostek niż kiedykolwiek wcześniej! Zagraj w grupie maksymalnie czterech znajomych w trybie współpracy przeciwko SI, albo weź udział w ekscytujących starciach PvP w trybach od 1v1 do 4v4.

Nowe mechaniki

Ulepszony system grupy bojowej

Większe drzewko grupy bojowej z wyjątkowymi wyborami dla zwiększenia głębi taktyki i strategii

LaquilaRailyard

Grupy bojowe

Skład międzynarodowy

W skład naszych grup bojowych wchodzą też jednostki innych państw, które również uczestniczyły w walkach prowadzonych w tym regionie. Z dniem premiery w ramach systemu grup bojowych grywalne będą jednostki z Włoch, Indii oraz Kanady.

CaminoHunt.

Grupy bojowe

Wzbogacony system grup bojowych

Każda grupa bojowa to teraz połączenie dziesięciu jednostek i zdolności. Co więcej, każda grupa bojowa zawiera teraz dwa drzewka i wyjątkowe wybory, co zapewnia niemal nieskończone kombinacje taktyczne